STAVEBNÍ A ZEDNICKÉ PRÁCE, RODINNÉ DOMY NA KLÍČ

Zajistíme pro Vás velmi kvalitní stavební práce. V rámci naší firmy zajistíme kompletní stavby, jako jsou např. rodinné domy na klíč nebo rodinné domy typových projektů, stavební a zednické práce, zateplení fasád rodinných domů. Dále pro Vás zajistíme omítky, štuky, betony, obklady, dlažby a zámkové dlažby.


Z oblasti stavební prací pro Vás zajístíme vše co se týká stavby, stačí nám jen zavolat nebo napsat a rádi Vám poskytneme odborné informace na vaše všechny dotazy vč. kalkulace.


Zakládání staveb


U každé stavby jsou nejdůležitější základy jako součást každé stavby a proto je nutné jejich přesné zaměření včetně stavby. Zajistíme pro Vás zaklády stavby od počátečních terénních úprav včetně zaměření základů až po stavbu kompletní základové desky. Zajišťujeme i zakládání staveb s podsklepenou částí. Vykopanou zeminu můžeme odvézt naší vlastní technikou a v pořádku ji zlikvidovat.


Časová doba zakládání staveb se odvíjí zejména od hloubky, do které jsou základy hloubeny a tvrdosti materiálu, ve kterém naše práce probíhají. Cena a časová doba stavby základů včetně základové desky je závislá na velikosti a složitosti základů a taky na výšce základové desky. Kompletní založení stavby ve svahu i na rovinatém terénu nebo samostatné kopání základů či zhotovení základové desky není pro nás samozřejmě překážkou.


  • Zarostlý pozemek bez příjezdové cesty pro nás není samozřejmě problém
  • Vhodně vytvoříme zpevněný příjezd pro techniku
  • Vykácíme překážející stromy, keře apod.
  • Odstraníme a odvezeme naší technikou nevhodnou vrchní vrstvu zeminy
  • Kvalitně zpevníme pozemek

V jaké oblasti stavební a zednické práce realizujeme?


Stavební a zednické práce vč. kompletních staveb rodinných domů na klíč nebo typových projektů provádíme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.