NÁKLADNÍ AUTODOPRAVA

V rámci naší firmy Vám rádi poskytneme nákladní autodopravu pro přepravu velkoobjemových materiálů apod. V současné době disponujeme kontejnerovým vozidlem značky Renault, sklápěčem Tatra T-815, Daewoo 75 - kontejner, nákladním vozem MAN TGA 26.360, MAN 8x6 a DAF CF 380.


Pro přepravu težkých stavebních strojů máme pro Vás k dispozici podvalník pro přepravu strojů do 30 tun.Kde nákladní autodopravu poskytujeme?


Nákladní autodopravu poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Máte zájem o nákladní autodopravu?


Nákladní velkoobjemovou autodopravu mnoho let poskytujeme jak firemním subjektům, tak i soukromým zákazníkům. Při nákladní autodopravě využíváme naše vlastní nákladní vozy, a proto jsme Vám schopni poskytnout nákladní autodopravu vč. ostatních souvisejích služeb za velmi přijatelné ceny.


Jednotlivé ceny nákladních vozů pro nákladní autodopravu naleznete v rubrice Nákladní autodoprava Renault a Nákladní autodoprava Tatra T-815. V případě zájmu o nákladní autodopravu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy.