ODBAHŇOVÁNÍ RYBNÍKŮ - ODBAHNĚNÍ RYBNÍKU - ODBAHNĚNÍ RYBNÍKA

V rámci naší firmy Libor Pospíšil je součástí našich zemních a výkopových prací také odbahňování rybníků. Jedná je proces, při kterém odstraňujeme nadbytečné bahno z rybníka. Odbahnění rybníku patří k podstatné činnosti, která je nutná k údržbě nebo obnově rybníku. Odbaňujeme rybníky sloužící k chovu ryb včetně rybníků pro rekreaci.V jakých lokalitách odbahňování rybníků provádíme?


Odbahňování rybníků provádíme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o odbahnění rybníku?


Odbahnění rybníku provádíme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Při odbahnění rybníku využíváme naši vlastní techniku, a proto jsme Vám schopni poskytnout odbahnění rybníku vč. ostatních souvisejících služeb za velmi přijatelné ceny.


Jednotlivé ceny za pronájem stavebních strojů a další techniky naleznete na našich stránkách v jednotlivých rubrikách. V případě zájmu o odbahňování rybníku nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.