PRONÁJEM - PŮJČOVNA HUTNÍCÍ TECHNIKY

V rámci naší komplexní činnosti pracujeme a současně i půjčujeme hutnící techniku. Aktuálně máme v nabídce hutnící techniky BOMAG válce, vibrační desky, vibrační pěchy, tandemové válce BOMAG atd. Jednotlivou hutnící techniku, kterou využíváme pro stavební a zednické prácezemní a výkopové práce, naleznete na našich internetových stránkách.


Hutnící techniku pronajímáme jak s odborně vyškolenou obsluhou i bez vyškolené obsluhy.


Půjčovnu hutnící techniky poskytujeme v oblastech


Půjčovnu hutnící techniky poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o zapůjčení hutnící techniky?


Zapůjčení hutnící techniky poskytujeme jak firemním subjektům, tak i soukromým zákazníkům. Hutnící techniku půjčujeme z našeho vlastnictví, a proto jsme Vám schopni poskytnout hutnící techniku včetně související techniky a nářadí za velmi přijatelné ceny.


Jednotlivé ceny za pronájem hutnící techniky a další techniky naleznete na našich stránkách v jednotlivých rubrikách. V případě zájmu o půjčení hutnící techniky nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.