DEMOLICE - BOURACÍ PRÁCE

Nabízíme strojní i ruční bourací práce - demolice staveb, domů resp. objektů různých velikostí a tvarů. Naše technika a stroje na demolice umožňuje provádět bourací práce u budov a různých staveb z železobetonu, betonu, kamene i cihel.

 

V rámci bouracích prací - demolic zajistíme odvoz materiálu i skládku. Na co ukážete, zbouráme a odvezeme.


Demolice - bourací práce staveb, budov a domů poskytujeme v oblastech


Demolice - bourací práce staveb, budov, domů a různých objektů poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Máte zájem o demolice - bourací práce staveb, budov a domů?


Demolice - bourací práce staveb, budov, domů a různých objektů poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Naše technika pro bourací práce a stroje na demolice je v našem vlastnictví, a proto jsme Vám schopni poskytnout bourací práce vč. techniky a strojů na demolice za velmi přijatelné ceny.


Pronájem techniky a strojů na demolice staveb, budov, domů a různách objektů pro Vás též poskytujeme.

Pro upřesnění ceny za bourací práce - demolice nebo pronájem strojů na demolice a další techniky naleznete na našich stránkách v jednotlivých rubrikách. V případě zájmu o bourací práce - demolice nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.