ŘEZÁNÍ BETONU A ASFALTU

V rámci našich komplexních služeb provádíme i řezací práce. Provádíme řezání betonu a asfaltu nejen komunikací, ale i ve výrobních halách apod. Řezání živičných a betonových povrchů je prováděno s maximální hloubkou řezu 150 mm.


Cena řezání 100,- Kč bez DPH / 1m (běžný metr)


Doprava na místo určené je dohodou, většinou v okolí zdarma.


Řežeme do těchto materiálů

  • Betonu
  • Železobetonu
  • Asfaltu

Řezání betonu a asfaltu provádíme v oblastech


Řezání betonu a asfaltu provádíme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Máte zájem o řezání betonu a asfaltu?


Řezání betonu a asfaltu provádíme jak pro firemní subjekty, tak i pro obce a soukromé zákazníky. Při řezání betonu a asfaltu používáme vlastní techniku, a proto jsme provádět řezání betonu a asfaltu za velmi přijatelné ceny.


Techniku pro řezání betonu a asfaltu Vám můžeme též zapůjčit včetně další související techniky, kterou naleznete na našich stránkách v jednotlivých rubrikách. V případě zájmu o řezání betonu či asfaltu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.