PRONÁJEM - PŮJČOVNA STAVEBNÍCH STROJŮ

V rámci našich komplexním služeb poskytujeme pronájem - půjčovnu stavebních strojů. V současné době disponujeme mnoha stavebními stroji, jako jsou nakladače, minibagry, pásové bagry či rypadla, traktorbagry, plošiny, stavební stroje Caterpillar atd. Jednotlivé stavební stroje, které využíváme pro stavební a zednické prácezemní a výkopové práce a současně jsou k dispozici i pro pronájem - půjčovnu stavebních strojů, nalezene na našich internetových stránkách.


Samozřejmostí je, že stavební stroje pronájímáme s odborně vyškolenou obsluhou.Pronájem - půjčovnu stavebních strojů poskytujeme v oblastech


Pronájem - pujčovnu stavebních strojů poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o pronájmu - zapůjčení stavebního stroje?


Pronájem - zapůjčení stavebních strojů poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Pronajímáme - půjčujeme naše vlastní stavební stroje, a proto jsme Vám schopni poskytnout stavební stroje vč. ostatních související techniky a nářádí za velmi přijatelné ceny.


Jednotlivé ceny za pronájem stavebních strojů a další techniky naleznete na našich stránkách v jednotlivých rubrikách. V případě zájmu o pronájem stavebních strojů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.