PÁSOVÝ BAGR CAT 315DL

V rámci naší firmy poskytujeme pronájem - půjčovna bagrů CAT 315DL. Pásový bagr CAT 315DL je pásové 18-ti tunové rypadlo má mnoho využití při práci na stavbě ale i k demolicím nebo odbahnění a čištění rybníků.


Lžíce o velikosti 1m3.


Cena 1150,- Kč bez DPH / hodina práce s vyškolenou obsluhou.


Cena bagru CAT 315DL dopravy na místo dohodou.Pronájem - půjčovnu bagrů CAT 315DL poskytujeme oblastech


Pronájem - půjčovnu bagrů CAT 315DL  poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov a Jankov, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o pronájmu - zapůjčení pásového bagru CAT 315DL?


Pronájem - půjčovnu bagrů CAT 315DL poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Disponujeme vlastními stavebními stroji a proto bagr CAT 315DL včetně ostatní techniky jsme Vám schopni poskytnout za velmi přijatelné ceny.


Cenu pronájmu - zapůjčení bagru CAT 315DL naleznete v této rubrice. Jednotlivé ceny ostatních stavebních strojů naleznete v rubrice Pronájem - půjčovna stavebních strojů a další techniku naleznete na našich stránkách v ostatních rubrikách. V případě zájmu o pronájmu bagru CAT 315DL nebo v případě, že není uvedena cena na našich stránkách u konkrétní techniky a potřebujete ji obratem zjistit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.