ZAMETACÍ VŮZ AVIA 31 TURBO

Nabízíme pronájem zametacího vozu Avia 31 turbo.


Cena zametacího vozu Avia 31 turbo 800,- Kč bez DPH / hodina práce s vyškolenou obsluhou. Přistavení vozu 22,- Kč bez DPH / 1 km.

 


Pronájem - půjčovnu zametacího vozu Avia 31 turbo poskytujeme oblastech


Pronájem - půjčovnu zametacího vozu Avia 31 turbo poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov a Jankov, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o pronájmu - zapůjčení zametacího vozu Avia 31 turbo?


Pronájem - půjčovnu zametacího vozu Avia 31 turbo poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Disponujeme vlastními stavebními stroji a proto zametací vůz Avia 31 turbo včetně ostatní techniky jsme Vám schopni poskytnout za velmi přijatelné ceny.


Cenu pronájmu - zapůjčení zametacího vozu Avia 31 turbo naleznete v této rubrice. Jednotlivé ceny ostatních stavebních strojů naleznete v rubrice Pronájem - půjčovna stavebních strojů a další techniku naleznete na našich stránkách v ostatních rubrikách. V případě zájmu o pronájmu zametacího vozu Avia 31 turbo nebo v případě, že není uvedena cena na našich stránkách u konkrétní techniky a potřebujete ji obratem zjistit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.