VIBRAČNÍ TANDEMOVÝ VÁLEC HAMM HD10, 3000KG (DIESEL)

Nabízíme pro Vás pronájem - půjčovnu na Vibrační tandemový válec hamm HD10, 3000kg (diesel).


Cena od 1650,- / 1den s vyškolenou obsluhou.


Podrobný ceník válce hamm HD 10, zde
 


Pronájem - půjčovna vibrační tandemový válec hamm HD10, 3000kg (diesel) poskytujeme oblastech


Pronájem - půjčovna vibračního tandemového válce hamm HD10, 3000kg (diesel) poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov a Jankov, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o pronájmu - zapůjčení vibračního tandemového válce hamm HD10, 3000kg (diesel)?


Pronájem - půjčovna vibračního tandemového válce hamm HD10, 3000kg (diesel) poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Disponujeme hutnící technikou a proto vibrační tandemový válec hamm HD10, 3000kg (diesel) včetně ostatní techniky jsme Vám schopni poskytnout za velmi přijatelné ceny.


Cenu pronájmu - zapůjčení vibračního tandemového válce hamm HD10, 3000kg (diesel) naleznete v této rubrice. Jednotlivé ceny ostatních hutnící techniky naleznete v rubrice Pronájem - půjčovna hutnící techniky a další techniku naleznete na našich stránkách v ostatních rubrikách. V případě zájmu o vibrační tandemový válec hamm HD10, 3000kg (diesel) nebo v případě, že není uvedena cena na našich stránkách u konkrétní techniky a potřebujete ji obratem zjistit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.