TRAKTORBAGR KOMATSU WB 93

Traktorbagr Komatsu WB 93 je stavební stroj, který patří do skupiny Rýpadlo-nakladače. 


Cena dopravy traktorbagru Komatsu WB 93 na místo dohodou, pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Cena 690,- Kč bez DPH / hodina práce s vyškolenou obsluhou.


 

Pronájem - půjčovnu Traktorbagru Komatsu WB 93 poskytujeme oblastech


Pronájem - půjčovnu stavebních strojů Traktorbagrů Komatsu WB 93  poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov a Jankov, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o pronájmu - zapůjčení Traktorbagru Komatsu WB 93?


Pronájem - půjčovnu stavebního stroje traktorbagru Komatsu WB 93 poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Disponujeme vlastními stavebními stroji a proto traktorbagr Komatsu WB 93 včetně ostatní techniky jsme Vám schopni poskytnout za velmi přijatelné ceny.


Cenu pronájmu - zapůjčení traktorbagru Komatsu WB 93 naleznete v této rubrice. Jednotlivé ceny ostatních stavebních strojů naleznete v rubrice Pronájem - půjčovna stavebních strojů a další techniku naleznete na našich stránkách v ostatních rubrikách. V případě zájmu o pronájmu traktorbagru Komatsu WB 93 nebo v případě, že není uvedena cena na našich stránkách u konkrétní techniky a potřebujete ji obratem zjistit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.