SMYKOVÝ KOLOVÝ NAKLADAČ BOBCAT 753

V rámci naší půjčovny stavebnách strojů Vám rádi poskytneme smykový kolový nakladač BOBCAT 753, který je určen především k úpravě povrchů například zahrad, různých prostranství a nakládce materiálů.


Možnost nasazení paletových vidlí - nosnost 800 Kg.


Cena 499,- Kč bez DPH / 1hodina práce s vyškolenou obsluhou.Smykový kolový nakladač BOBCAT 753 poskytujeme v oblastech


Smykový kolový nakladač BOBCAT 753 poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov a Jankov, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o využití smykového kolového nakladače BOBCAT 753?


Smykový kolový nakladač BOBCAT 753 poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Disponujeme vlastními stavebními stroji a proto smykový kolový nakladač BOBCAT 753 včetně ostatní techniky jsme Vám schopni poskytnout za velmi přijatelné ceny.


Cenu pronájmu - zapůjčení smykového kolového nakladače BOBCAT 753 naleznete v této rubrice. Jednotlivé ceny ostatních stavebních strojů naleznete v rubrice Pronájem - půjčovna stavebních strojů a další techniku naleznete na našich stránkách v ostatních rubrikách. V případě zájmu o smykový kolový nakladač BOBCAT 753 nebo v případě, že není uvedena cena na našich stránkách u konkrétní techniky a potřebujete ji obratem zjistit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.