PRONÁJEM - PŮJČOVNA NÁŘADÍ

V této rubrice naleznete ruční nářadí, které používáme při naší činnosti a současně toto nářádí je k dispozici i v naší půjčovně nářadí. Možnost pronájmu - půjčení nářadí je u nás tedy samozřejmost, ale platí pouze po předchozí domluvě včetně složením zálohy.

V případě, že potřebujete zapůjčit i jiné nářadí, které na internetových stránkách nemáme uvedeno, pro jistotu nás kontaktujte a my Vám sdělíme, zda vámi požadované nářadí jsme či nejsme pro Vás schopni zajistit.Pronájem - půjčovnu nářadí poskytujeme pro lokality


Pronájem - půjčovnu nářadí poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Máte zájem o zapůjčení nářadí?


Zapůjčení nářadí v naší půjčovně poskytujeme jak firemním subjektům, tak i soukromé zákazníkům. Nářadí, které půjčujeme je v našem vlastnictví, a proto jsme Vám schopni poskytnout nářadí z půjčovny za velmi přijatelné ceny.


Pro upřesnění ceny za zapůjčení nářadí a další techniky naleznete na našich stránkách v jednotlivých rubrikách. V případě zájmu o zapůjčení nářadí nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.