PRONÁJEM - PŮJČOVNA JEŘÁBŮ, AUTOJEŘÁBŮ

Naše firma pro Vás poskytuje v rámci naší komplexní činnosti i pronájem - půjčovnu jeřábů a autojeřábů pro různé jeřábnické práce či služby. V naší nabídce máme například jeřáb TATRA a mnoho dalších jeřábů a autojeřábů. Jednotlivou jeřábovou techniku, kterou využíváme pro stavební a zednické prácezemní a výkopové práce, najdete na naši webové prezentaci.


Jeřáby a autojeřáby pronajímáme s odborně vyškolenou obsluhou. Pro zapůjčení bez vyškolené obsluhy se u nás informujte o aktuálnosti této možnosti.


Půjčovnu - pronájem jeřábu, autojeřábu poskytujeme v oblastech


Pronájem jeřábu, autojeřábu poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat ohledně pronájmu jeřábů, autojeřábů i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o zapůjčení jeřábu, autojeřábu?


Zapůjčení jeřábu, autojeřábu poskytujeme jak firemním subjektům, tak i soukromým zákazníkům. Jeřáby a autojeřáby půjčujeme z našeho vlastnictví, a proto jsme Vám schopni poskytnout jeřábnickou techniku včetně související techniky a nářadí za velmi přijatelné ceny.


Jednotlivé ceny za pronájem jeřábů, autojeřábů a další techniky naleznete na našich stránkách v jednotlivých rubrikách. V případě zájmu o půjčení jeřábu, autojeřábu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám v oblasti půjčovny jeřábů a autojeřábů odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.


Více o naší stavební technice v sekci Stavební stroje »