PŘISTAVENÍ A PRONÁJEM - PŮJČOVNA KONTEJNERŮ

Na Vaše prání přistavíme kontejner dle potřeby a množství materiálu k odvozu o velikostech 3, 5, 11 a 15 m3.


V nabídce pro Vás máme i kontejner celoplachtový a kontejner plato.Přistavení a pronájem - půjčovnu kontejnerů poskytujeme v oblastech


Přistavení a pronájem - pujčovnu kontejnerů poskytujeme převážně v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o přistavení a pronájmu - zapůjčení kontejneru na odpad apod?


Pronájem - zapůjčení stavebních strojů poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Pronajímáme - půjčujeme naše vlastní stavební stroje, a proto jsme Vám schopni poskytnout stavební stroje vč. ostatních související techniky a nářádí za velmi přijatelné ceny.


Jednotlivé ceny za přistavení kontejneru naleznete na našich stránkách v jednotlivých rubrikách. V případě zájmu o přistavení kontejneru nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.