PLOŠINA AVIA MP 16 SUB

Nabízíme pronájem plošiny AVIA MP 16 SUB, která má výškový dosah 16 metrů a boční dosah 8 metrů.


Cena 460,- Kč bez DPH / hodina práce s vyškolenou obsluhou.


Cena za dopravu plošiny dohodou.Pronájem - půjčovnu plošin AVIA MP 16 SUB poskytujeme oblastech


Pronájem - půjčovnu plošin AVIA MP 16 SUB poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov a Jankov, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o pronájmu - zapůjčení plošiny AVIA MP 16 SUB?


Pronájem - půjčovnu plošin AVIA MP 16 SUB poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Disponujeme vlastními stavebními stroji a proto plošiny AVIA MP 16 SUB včetně ostatní techniky jsme Vám schopni poskytnout za velmi přijatelné ceny.


Cenu pronájmu - zapůjčení plošiny AVIA MP 16 SUB naleznete v této rubrice. Jednotlivé ceny ostatních stavebních strojů naleznete v rubrice Pronájem - půjčovna stavebních strojů a další techniku naleznete na našich stránkách v ostatních rubrikách. V případě zájmu o pronájmu plošiny AVIA MP 16 SUB nebo v případě, že není uvedena cena na našich stránkách u konkrétní techniky a potřebujete ji obratem zjistit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.