PÁSOVÝ MINIBAGR CAT 304D CR

Pronájem - půjčovna Minibagru CAT 304D CR. Pásový Minibagr CAT 304D CR na gumových pásech o hmotnosti 4 tuny, záď s nulovým přesahem což umožňuje práci s minimálním prostorem. Možnost použítí různých lžic 30, 60 + naklápěcí svahová lžíce vynikající na úpravu všech povrchů.


Cena 599,- Kč bez DPH / 1hodina práce s vyškolenou obsluhou.


Pronájem - půjčovnu Minibagrů CAT 304D CR poskytujeme oblastech


Pronájem - půjčovnu Minibagrů CAT 304D CR poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov a Jankov, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o pronájmu - zapůjčení pásového Minibagru CAT 304D CR?


Pronájem - půjčovnu Minibagrů CAT 304D CR poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Disponujeme vlastními stavebními stroji a proto minibagr CAT 304D CR včetně ostatní techniky jsme Vám schopni poskytnout za velmi přijatelné ceny.


Cenu pronájmu - zapůjčení minibagru CAT 304D CR naleznete v této rubrice. Jednotlivé ceny ostatních stavebních strojů naleznete v rubrice Pronájem - půjčovna stavebních strojů a další techniku naleznete na našich stránkách v ostatních rubrikách. V případě zájmu o pronájmu minibagru CAT 304D CR nebo v případě, že není uvedena cena na našich stránkách u konkrétní techniky a potřebujete ji obratem zjistit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.