PÁSOVÝ BAGR CAT 307B

Pronájem - půjčovna bagrů CAT 307B. Pásový bagr CAT 307B je pásové 9-ti tunové rypadlo má mnoho využití při práci na stavbě ale i k demolicím nebo odbahnění a čištění rybníků.


Lžíce o velikosti 90 / svahová lžíce.


Výhodou bagru CAT 307B je možnost nasazení "gumových nástavců" na pásy = minimální poškození povrchu při bagrování.


Cena 900,- Kč bez DPH / hodina práce s vyškolenou obsluhou.


Cena dopravy bagru CAT 307B na místo dohodou.Pronájem - půjčovnu bagrů CAT 307B poskytujeme oblastech


Pronájem - půjčovnu bagrů CAT 307B  poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov a Jankov, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o pronájmu - zapůjčení pásového bagru CAT 307B?


Pronájem - půjčovnu bagrů CAT 307B poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Disponujeme vlastními stavebními stroji a proto bagr CAT 307B včetně ostatní techniky jsme Vám schopni poskytnout za velmi přijatelné ceny.


Cenu pronájmu - zapůjčení bagru CAT 307B naleznete v této rubrice. Jednotlivé ceny ostatních stavebních strojů naleznete v rubrice Pronájem - půjčovna stavebních strojů a další techniku naleznete na našich stránkách v ostatních rubrikách. V případě zájmu o pronájmu bagru CAT 307B nebo v případě, že není uvedena cena na našich stránkách u konkrétní techniky a potřebujete ji obratem zjistit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.