JEŘÁBNICKÉ PRÁCE - JEŘÁBOVÉ PRÁCE - AUTOJEŘÁBY - JEŘÁBY

Součástí našich služeb na zemní a výkopové prace včetně souvisejících služeb naší firmy Libor Pospíšil, jsou též jeřábnické práce či jeřábové práce s naší jeřábnickou technikou jako jsou jeřáby a autojeřáby. Naše strojní technika autojeřábů a jeřábů je ve výborném technickém stavu, kterou pravidelně podrobujeme technické kontrole.


V oblasti jeřábnických prací pro Vás disponujeme speciálně vyškolenou a zkušeně odbornou obsluhou.V jakých lokalitách provádíme jeřábnické práce s autojeřáby a jeřáby?


Jeřábnické práce autojeřáby a jeřáby poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim, Čerčany, Říčany, avšak neváhejte nás pro jeřábnické práce kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Zvažujete o objednání našich služeb jeřábnických prací?


Jeřábnické práce autojeřáby a jeřáby provádíme jak pro firemní subjekty, tak i pro soukromé zákazníky. Při jeřábnických prací využíváme naši vlastní jeřábnickou techniku, a proto jsme vždy schopni poskytnout jeřábnické práce či jeřábové práce vč. ostatních souvisejících služeb za velmi přijatelné ceny.


Konkrétní ceny za pronájem stavebních strojů a další techniky naleznete na naší prezentaci v jednotlivých kategoriích. V případě zájmu o námi prováděné jeřábnické práce nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám v segmentu jeřábnických prací odborně odpovíme na vaše všechny otázky a poskytneme přesnou kalkulaci.


Více o naší stavební technice v sekci Stavební stroje »