BOMAG VÁLEC BW 85 T

Nabízíme pronájem - půjčovny BOMAG válce. Jedná se o víceúčelový hutnící stroj BW 85 T, který byl vyvinut speciálně pro zemní práce. Bývá nejčastěji využíván k hutnění výkopů a kanálů, násypů a základů.


BOMAG válec BW 85 T je dvouosý ručně ovládaný hutnící válec.Pronájem - půjčovnu BOMAG válce poskytujeme oblastech


Pronájem - půjčovnu BOMAG válce  poskytujeme zejména v okresu Benešov, ale i po celých Středních Čechách včetně Prahy, ale i celé ČR. Naše firma sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Naše působnost je převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov a Jankov, avšak neváhejte nás kontaktovat i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.Přemýšlíte o pronájmu - zapůjčení BOMAG válce?


Pronájem - půjčovnu BOMAG válce poskytujeme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé zákazníky. Disponujeme hutnící technikou a proto BOMAG válce včetně ostatní techniky jsme Vám schopni poskytnout za velmi přijatelné ceny.


Cenu pronájmu - zapůjčení BOMAG válce naleznete v této rubrice. Jednotlivé ceny ostatních hutnící techniky naleznete v rubrice Pronájem - půjčovna hutnící techniky a další techniku naleznete na našich stránkách v ostatních rubrikách. V případě zájmu o pronájmu BOMAG válce nebo v případě, že není uvedena cena na našich stránkách u konkrétní techniky a potřebujete ji obratem zjistit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odborně odpovíme na všechny vaše dotazy a poskytneme přesnou kalkulaci.